Pomysł na aranżację wnętrz

Znajdziemy pomysł na wygląd Twojego wnętrza w gąszczu różnych stylistyk, nowych technologii oraz sklepów z materiałami wykończeniowymi. Pomożemy Ci, bo dobrze wiemy, że projektowanie wnętrz to skomplikowany, zwykle długotrwały i przez to męczący proces.

Twój własny styl

Każdy Inwestor jest innym człowiekiem, z odmiennymi marzeniami i potrzebami. Również mieszkanie czy dom znajdują się w konkretnym otoczeniu i czasami trzeba je wziąć pod uwagę. Dlatego nasze projekty i realizacje są tak różnorodne: od minimalistycznych, loftowych, techno i skandynawskich po klasyczne, rustykalne i historyczne. Naczelną zasadą obowiązującą w naszej pracowni jest brak schematów.

Wszechstronność

Specjalizujemy się w projektach wnętrz domów, mieszkań i użyteczności publicznej. Projektujemy wnętrza zarówno w budynkach istniejących, jak i deweloperskich oraz dopiero powstających. Wiemy jakie cechy powinno posiadać dobre mieszkanie na wynajem.

Z myślą o jakości

Otoczenie, w jakim przebywamy wpływa bezpośrednio na jakość naszego życia, myślenia i pracy. Dlatego tak istotna dla nas jako twórców jest najwyższa klasa i ponadczasowość materiałów, które proponujemy w naszych projektach. Wiemy, że również dzięki temu wnętrza i meble INNA będą się podobały przez długie lata.

Wieloletnie doświadczenie

Dłuuuga 🙂 jest lista Klientów, którym zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy wnętrza i meble. W ciągu kilkunastu lat prawie 290 realizacji. Jednak najwyżej sobie cenimy fakt, że nasi Inwestorzy zwracają się do nas po pewnym czasie po kolejne meble i projekty. To dla nas dowód, że również czas pokazuje jakość naszej pracy.