Projekt wnętrz to kilka etapów

Audyt, czyli analiza potrzeb to pierwszy z nich.
Ponieważ chcemy, by wnętrza, w których zamieszkasz były odpowiedzią na Twoje potrzeby i Twojej rodziny to najpierw rozmawiamy o tym, co lubisz, gdzie czujesz się komfortowo, kiedy najlepiej wypoczywasz, a gdzie dobrze Ci się pracuje.

W przypadku wnętrz publicznych w podobny sposób analizujemy potrzeby Twoich klientów.

Na etapie audytu precyzujemy oczekiwania, preferowaną stylistykę oraz zakres projektu.

Potem podpisujemy umowę.

  • Inwentaryzacja przestrzeni, które zostaną uwzględnione w projekcie to drugi etap
  • Następny to koncepcja oraz plan funkcjonalny
My plan funkcjonalny kończymy dodatkowo planem rozmieszczenia punktów elektrycznych i hydraulicznych.
Następny etap to wybór materiałów i elementów wyposażenia. W jego trakcie spotkamy się z Tobą w sklepach z wyposażeniem wnętrz.
W dalszej kolejności sporządzamy projekt techniczny wnętrz, w tym projekt techniczny mebli na wymiar i innych elementów wyposażenia.
W tym momencie dowiesz się od nas również np. ile płytek powinieneś kupić na podłogę, ile parkietu itd.. Powiemy Ci, jaką farbę lub tapetę kupić , którą sofę i w jakiej tkaninie, jakie krzesła, lampy, obrazy, …
Potem zaproponujemy Ci ekipy, które zrealizują nasz projekt. Sklepy, w których bezpiecznie i korzystnie kupisz materiały i elementy wyposażenia, fachowców, którzy wykonają meble na wymiar, zabudowy w stylu jaki lubisz, uszyją i zamontują w Twoich oknach rolety rzymskie czy zasłony. Rekomendujemy wykonawców wszelkich specjalności:
wykończenia mieszkań,
instalacji elektrycznych,
hydraulicznych,
alarmowych,
kina domowego i audio,
mebli, tkanin, farb, tapet, podłóg, drzwi, schodów, dekoracji
i wszelkich innych.
Doradzimy przy zakupie materiałów, doborze technologii i rozwiązań.
Po wykonaniu dokumentacji technicznej przedstawiamy propozycje kosztowe. Często projekt ilustrujemy rysunkami perspektywicznymi wykonywanymi ręcznie…
… lub wizualizacjami 3d.
Ty jesteś specjalistą w dziedzinie, którą się zajmujesz. My znamy się na projektowaniu i realizacji wnętrz. Dlatego zwykle powierzany jest nam nadzór nad realizacją projektu. Polega on na tym, że w uzgodnionych z Tobą momentach jeździmy na Twoją budowę i kontrolujemy przebieg prac, doradzamy ekipom, rozstrzygamy , rozwiązujemy problemy, które niekiedy pojawiają się w trakcie prac budowlanych.