Twój własny pomysł

Pomagamy odnaleźć własny pomysł na wnętrze w gąszczu różnych stylistyk, nowych technologii oraz sklepów z materiałami wykończeniowymi. Naczelną zasadą obowiązującą w naszej pracowni jest brak schematów.

Twój własny styl

Każdy Inwestor jest innym człowiekiem, z odmiennymi marzeniami i potrzebami, dlatego nasze projekty i realizacje są tak różnorodne: od historycznych, poprzez klasyczne i rustykalne, aż po wykorzystujące najnowsze tendencje współczesnego designu.

Wszechstronność

Specjalizujemy się w projektach wnętrz domów, mieszkań i użyteczności publicznej. Projektujemy wnętrza zarówno w budynkach istniejących, jak i powstających.

Z myślą o jakości

Otoczenie, w jakim przebywamy wpływa bezpośrednio na jakość naszego życia, myślenia i pracy. Dlatego tak istotna dla nas jako twórców jest najwyższa klasa i ponadczasowość materiałów, które proponujemy w naszych projektach. Wiemy, że również dzięki temu wnętrza i meble INNA będą się podobały przez długie lata.

Wieloletnie doświadczenie

Dłuuuga 🙂 jest lista Klientów, którym zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy wnętrza i meble. W ciągu kilkunastu lat prawie 290 realizacji. Jednak najwyżej sobie cenimy fakt, że nasi Inwestorzy zwracają się do nas po pewnym czasie po kolejne meble i projekty. To dla nas dowód, że również czas pokazuje jakość naszej pracy.